Tort weselny jako gwóźdź wesela


Wybór tortu weselnego to sprawa kluczowa! Jest to najczęściej, zaraz po pierwszym tańcu, główny punkt wesela, na który czekają wszyscy goście.
Tort na wesele musi być zjawiskowy, przyciągać wzrok dekoracją oraz wybornie smakować. Narzeczeni jeszcze na długo przed przyjęciem muszą udać się na degustację i zadecydować, jaki ma być ich wymarzony tort. Najlepsze torty – cukiernia Poznań. Wybór, jaki oferują cukiernie, jest ogromny. Warto więc poświęcić odpowiedni czas na podjęcie decyzji.

Przede wszystkim wielkość tortu musimy dostosować do ilości gości, nie może być za mały i każdy powinien mieć możliwość skosztowania jednej porcji. W tej kwestii najlepiej doradzi nam cukiernia, w której będziemy składać zamówienie. Natomiast kwestia ile będzie miał pięter i czy przystroimy go owocami czy kwiatami to już wyłącznie wybór młodej pary. Wiele cukierni ma przygotowaną ofertę, gdzie można zobaczyć wykonane realizacje, proponowane smaki, kolory polewy i dekoracje. Możemy skorzystać z gotowej propozycji, bądź na tym przykładzie stworzyć swój niepowtarzalny i jedyny tort. Bardzo modne ostatnio jest też podawanie tego przysmaku w formie mini torów bądź babeczek.

Niezależnie, na jaki tort zdecydują się nowożeńcy jest to zdecydowanie bardzo efektowna część wesela i warto, aby oddawał ich osobowość, preferencje i zachwycał gości.

POLECAMY: śluby i wesela Poznań.